O nás

Jsme tenisová akademie se sídlem ve Hvozdné a zabýváme se výchovou tenistů od útlého věku až po seniorskou kategorii.
https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/DSC1537-scaled.jpg

TENISOVÁ AKADEMIE RENÁTY VORÁČOVÉ

Váš profesionální průvodce tenisovým rozvojem.

Oba zakladatelé akademie, Renáta Voráčová a Libor Šubert, se v prostředí tenisu pohybují dlouhé roky. Přesto už dlouho přemýšleli o založení vlastní tenisové akademie, protože jejich tenisové srdce cítila, že u nás chybí jiný koncept akademie. Po dlouhých diskuzích, jak by taková akademie měla vlastně vypadat se oba zakladatelé v roce 2020 rozhodli svou vizi realizovat.

Koncepce naší tenisové akademie se neupíná pouze na závodní a profesionální tenisovou hru, ale vytváří optimální podmínky také pro nadšené děti a mládež, kterým tenis učaroval. V naší nabídce najdete profesionálně vedené kurzy pro široké věkové rozpětí dětí a mládeže, jejichž cílem je zdokonalovat se v tenisové hře i bez závodních ambicí.

Nezapomínáme ale ani na závodní tenis, vždyť oba naši zakladatelé za sebou mají úspěšnou závodní kariéru. V naší nabídce najdete specializovaný program věnující se závodní hře. Našim klíčovým motem je individuální přístup ke každému hráči, díky čemuž můžeme dosáhnout optimálního vývoje tenisových dovedností každého našeho svěřence.

Naše tenisová akademie se neřídí teoretickými příručkami, protože díky vlastním zkušenostem VÍME JAK NA TO.

RENÁTA VORÁČOVÁ

Tenisová akademi nese jméno naší zakladatelky, Renáty Voráčové.

Renáta Voráčová, česká profesionální tenistka, se tenisu věnuje od svých sedmi let a má za sebou řadu domácích i mezinárodních úspěchů, včetně výhry na pařížském grandslamu a semifinálového umístění ve Wimbledonu. Na svém kontě má jedenáct výher na okruhu WTA Tour ve čtyřhře, tři deblové trofeje v sérii WTA 125s, 15 titulů ve dvouhře v rámci okruhu ITF a 56 titulů ve čtyřhře.

Mezi její další úspěchy patří také titul halové mistryně České republiky ve dvouhře žen, 4. místo v juniorském žebříčku ITF ve dvouhře a 3. místo ve čtyřhře. Nejvyššího postavení v žebříčku WTA dosáhla v roce 2017 ve čtyřhře, kdy obsadila 29. místo.

V současné době se Renáta Voráčová věnuje především systematické výchově nových tenisových talentů v rámci Tenisové akademie Renáty Voráčové a také výuce tenisu pro širokou veřejnost.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC3776-scaled.jpg

NAŠI TRENÉŘI

O výchovu našich svěřenců se starají špičkoví tenisoví profesionálové.
https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC4137-scaled.jpg

HLAVNÍ TRENÉR AKADEMIELIBOR ŠUBERT

Spoluzakladatel a trenér tenisové akademie Renáty Voráčové. Díky jeho mimořádným dovednostem trenéra a mentora pomáhá rozvoji mnoha hráčů na úspěšnou tenisovou kariéru. Spolupracuje s Renátou od jejích juniorských let a díky jeho vedení dosáhla svých vrcholových úspěchů.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/DSC1533-1-scaled.jpg

ZAKLADATELKA A HLAVNÍ TRENÉRRENÁTA VORÁČOVÁ

Česká profesionální tenistka. Ve své dosavadní kariéře vyhrála na okruhu WTA Tour jedenáct turnajů ve čtyřhře. K nim přidala tři deblové trofeje v sérii WTA 125s. V rámci okruhu ITF získala patnáct titulů ve dvouhře a padesát šest ve čtyřhře. V roce 2010 se stala halovou mistryní České republiky ve dvouhře žen.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC4127-scaled.jpg

TRENÉRTEREZA KOPLOVÁ

V současné době stále aktivní hráčka, věnující se také trenérství dětí a mládeže, působí na univerzitě Gergia Gwinnett Collage. V roce 2019 vyhrála mistrovství družstev pod organizací NAIA. Tenisu se věnuje od svých 5 let, přičemž v žákovské a juniorské kategorii získala hned několik medailí na mistrovství České republiky. Tereza patří mezi úspěšné hráčky mezinárodních turnajů ETA, ITF 18 a ITF ženy.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC4196-scaled.jpg

TRENÉRSANDRA ŠUBERTOVÁ

Bývalá aktivní tenisová hráčka, působící také jako trenérka, se v současné době věnuje studiu medicíny na Karlově univerzitě v Praze. V akademii zajišťuje organizování a vedení tenisových táborů, které se díky našim bohatým zkušenostem těší mimořádné oblibě mezi dětmi.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC4020-scaled.jpg

KONDIČNÍ TRENÉRTOMÁŠ JELEČEK

Bývalý reprezentant České republiky do 21 ve fotbale, působící také jako kondiční trenér. Díky svému pohybovému talentu a tenisovému nadšení začal spolupracovat s naší akademií v oblasti kondiční přípravy. Jeho bohaté zkušenosti z hráčské a trenérské kariéry ve fotbale, přinesly do naší akademie spoustu špičkových poznatků, které úspěšně používám při pohybové přípravě našich tenisových hráčů.

© Copyright 2020 Jiri Kuhn Photography. Design by Jiri Kuhn Photography.