Historie akademie

Tenisová akademie Renáty Voráčové byla založena v roce 2020.
Věnujeme se systematické výchově tenisových hráčů všech věkových kategorií.
https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/2020_Renata_Voracova_tenisova_akademie_logo-2.png

VZNIK MYŠLENKY
TENISOVÉ AKADEMIE

Oba zakladatelé akademie, Renáte Voráčová a Libor Šubert, se v prostředí tenisu pohybují dlouhé roky. Přesto už dlouho přemýšleli o založení vlastní tenisové akademie, protože jejich tenisové srdce cítila, že u nás chybí jiný koncept akademie. Po dlouhých diskuzích, jak by taková akademie měla vlastně vypadat se oba zakladatelé v roce 2020 rozhodli svou vizi realizovat.
https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/DSC1567-scaled.jpg

HOBBY TENIS

Pokud s tenisovou hrou teprve začínáte, patříte mezi rekreační hráče tenisu nebo byste se rádi v tenisové hře dále rozvíjeli, je pro vás tento kurz dokonalou variantou, jak se v tenisu zdokonalovat, bez přílišného tlaku na výkon.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/DSC1437-scaled.jpg

SENIORSKÝ TENIS

Tato věková kategorie hráčů vyžaduje velmi citlivý přístup zejména s ohledem na aktuální zdravotní stav. Náš seniorský kurz je připraven speciálně pro tuto věkovou skupinu, kterou charakterizuje především přesná a rozvážná hra.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC3974-scaled.jpg

TENISOVÉ TÁBORY

Tenisové tábory, pořádané již několik let v průběhu letních prázdnin, jsou mimořádně populární a počet zájemců pravidelně převyšuje dostupnou kapacitu.

Zobrazit více

TENISOVÉ KURZY
PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

Koncepce naší tenisové akademie se neupíná pouze na závodní a profesionální tenisovou hru, ale vytváří optimální podmínky také pro nadšené děti a mládež, kterým tenis učaroval. V naší nabídce najdete profesionálně vedené kurzy pro široké věkové rozpětí dětí a mládeže, jejichž cílem je zdokonalovat se v tenisové hře i bez závodních ambicí.
https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC3625-Edit.png
https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/DSC1518-Edit_cr.png

SPECIÁLNÍ PROGRAM PRO
ZÁVODNÍ HRÁČE

Nezapomínáme ale ani na závodní tenis, vždyť oba naši zakladatelé za sebou mají úspěšnou závodní kariéru. V naší nabídce najdete specializovaný program věnující se závodní hře. Našim klíčovým motem je individuální přístup ke každému hráči, díky čemuž můžeme dosáhnout optimálního vývoje tenisových dovedností každého našeho svěřence.
https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/DSC1449-1-scaled.jpg

INDIVIDUÁLNÍ TENIS

Individuální tenisové lekce jsou určeny pro všechny věkové kategorie bez ohledu na výkonnostní kategorii nebo předchozí zkušenosti. Nespornými výhodami individuálních lekcí s trenérem je časová flexibilita a možnost detailně se zaměřit na individuální potřeby hráče. Jedná se o nejlepší způsob, jak se v tenisové hře rychle zlepšovat při dosažení maximální časové efektivity.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC3637-1-scaled.jpg

ZÁVODNÍ TENIS

Program je určen pokročilým tenisovým hráčů se soutěžními ambicemi. V rámci našeho profesionálního programu se naši hráči dozví mnoho zajímavých informací potřebných pro úspěchy na tenisových turnajích. Věnujeme se především špičkovým tenisovým technikám, které vám pomohou v trvalém rozvoji vašich tenisových dovedností a vítězstvím na mezinárodních tenisových turnajích.

© Copyright 2020 Jiri Kuhn Photography. Design by Jiri Kuhn Photography.