Trenéři

Klienty v tenisové akademii Renáty Voráčové vedou špičkoví tenisoví trenéři a hráči s dlouholetými zkušenostmi.

Hlavní trenér a metodik akademieLIBOR ŠUBERT

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC3252-1-1.jpg

Spoluzakladatel, metodik a trenér tenisové akademie Renáty Voráčové. Díky jeho mimořádným dovednostem trenéra a mentora, nasbíraných na okruhu WTA, pomáhá rozvoji mnoha hráčů na úspěšnou tenisovou kariéru. Spolupracuje s Renátou od jejích juniorských let a díky jeho vedení dosáhla svých vrcholových úspěchů.

Libor Šubert patří mezí bývalé úspěšné aktivní hráče a tenisovému trenérství se věnuje od roku 1995. V letech 1999 až 2002 byl partnerem Českého tenisového svazu pro juniorský tenis. Po skončení této spolupráce se vydal na soukromou dráhu trenéra a od té doby se věnuje individuální přípravě tenisových talentů.

NAŠI TRENÉŘI

Výchově tenisových hráčů se v naší akademii věnuje celá řada zkušených trenérů s mnohaletými zkušenostmi.
https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/DSC1518-Edit_cr.png

ZAKLADATELKA A HLAVNÍ TRENÉRRENÁTA VORÁČOVÁ

Česká profesionální tenistka. Ve své dosavadní kariéře vyhrála na okruhu WTA Tour jedenáct turnajů ve čtyřhře. K nim přidala tři deblové trofeje v sérii WTA 125s. V rámci okruhu ITF získala patnáct titulů ve dvouhře a padesát šest ve čtyřhře. V roce 2010 se stala halovou mistryní České republiky ve dvouhře žen.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC4127-scaled.jpg

TRENÉRTEREZA KOPLOVÁ

V současné době stále aktivní hráčka, věnující se také trenérství dětí a mládeže, působí na univerzitě Gergia Gwinnett Collage. V roce 2019 vyhrála mistrovství družstev pod organizací NAIA. Tenisu se věnuje od svých 5 let, přičemž v žákovské a juniorské kategorii získala hned několik medailí na mistrovství České republiky. Tereza patří mezi úspěšné hráčky mezinárodních turnajů ETA, ITF 18 a ITF ženy.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC4196-scaled.jpg

TRENÉRSANDRA ŠUBERTOVÁ

Bývalá aktivní tenisová hráčka, působící také jako trenérka, vystudovala lékařství na Karlově univerzitě v Praze. V akademii zajišťuje organizování a vedení tenisových táborů, které se díky našim bohatým zkušenostem těší mimořádné oblibě mezi dětmi.

https://www.renatavoracovaakademie.cz/wp-content/uploads/2020/12/8SC4020-scaled.jpg

KONDIČNÍ TRENÉRTOMÁŠ JELEČEK

Bývalý reprezentant České republiky do 21 ve fotbale, působící také jako kondiční trenér. Díky svému pohybovému talentu a tenisovému nadšení začal spolupracovat s naší akademií v oblasti kondiční přípravy. Jeho bohaté zkušenosti z hráčské a trenérské kariéry ve fotbale, přinesly do naší akademie spoustu špičkových poznatků, které úspěšně používám při pohybové přípravě našich tenisových hráčů.

© Copyright 2020 Jiri Kuhn Photography. Design by Jiri Kuhn Photography.