Často kladené dotazy

Všeobecné dotazy

Činnost naší tenisové akademie se řídí několika pravidly tak, abychom pro naše klienty připravili přehledné a jednoduché prostředí.
Kde vás najdeme?

Naše hlavní působiště jsou tenisové kurty ve Hvozdné u Zlína. V rámci tohoto areálu najdete krytou tenisovou halu, dva venkovní tenisové kurty s možností zimního provozu, squashové kurty, fitness centrum a další zázemí.

Přímo u kurtů naleznete také možnost parkování a pár kroků od nás naleznete příjemnou restauraci ELKO, kde si můžete po hře dát něco dobrého k zakousnutí.

Jak se přihlásit do vašeho kurzu?

Přihlášení do kurzu je velmi jednoduché. Stačí vyplnit tento formulář a do poznámky uvést, do jakého kurzu se chcete přihlásit. Rádi byste se na něco zeptali ještě před přihlášením? Zavolejte nám nebo napište, jsme tady pro vás.

Můžu k vám začít chodit, i když jsem nikdy před tím tenis nehrál?

Bezpochyby ano. Nabízíme kurz i pro úplné začátečníky, kteří nemají předchozí zkušenosti s tenisem. Pod vedením našich zkušených trenérů se naučíte základy tenisové hry a rádi vám pomůžeme i při výběru vhodné výbavy.

Už dávno nejsem junior a přesto bych se rád naučil hrát tenis. Máte něco pro mě?

V naší nabídce kurzů najdete kurz speciálně určený pro vás. Zohledňuje specifické potřeby seniorské věkové kategorie a zaměřuje se také na udržení celkové fyzické kondice našich klientů.

Můžu si u vás zahrát, i když nechodím do žádného vašeho kurzu?

Rozhodně ano. Nabízíme možnost přijít si k nám zahrát tenis nebo squash i mimo naše kurzy.

Zavolejte nám na recepci (+420 734 314 194) a rezervujte si kurt pro vaši hru.

Dotazy ke kurzům

Přesto, že naše tenisové kurzy jsou specializované na danou výkonnostní skupinu, některé věci mají kurzy společné.
Co si vzít na sebe na trénink?

Na trénink je vhodné si vzít oblečení, které vám umožní volný pohyb při tenisové hře. Vhodné jsou zejména sportovní trička, šortky a tenisové sukně. Pro hru na vnitřních tenisových kurtech je nezbytná sportovní obuv s nebarvící podrážkou, na venkovní kurty se pak hodí sportovní obuv pro venkovní použití.

Pokud plánujete věnovat se tenisu častěji, velmi doporučujeme zvážit nákup speciální tenisové obuvi, která vám zajistí bezpečný a pohodlný pohyb po tenisovém kurtu. S jejich výběrem vám rádi poradí naši trenéři.

Je u vás možnost zapůjčit si tenisovou výbavu?

Ano, v rámci tenisových kurtů ve Hvozdné nabízíme také možnost zapůjčit si tenisové rakety, míčky, squashové rakety či obuv. Zeptejte se na recepci, rádi vám vyjdeme vstříc.

Co dělat, když nemůžu přijít na trénink?

Pokud nemůžete na trénink vaší skupiny přijít, zavolejte nebo napište svému trenérovi. Přispěje to k oboustranné pohodě v našich kurzech.

Můžu si u vás zakoupit nějakou tenisovou výbavu?

Díky spolupráci s našimi partnery vám v rámci naší tenisové akademie nabízíme k zakoupení také sortiment špičkové tenisové výbavy Yonex a dalších firem. V naší nabídce najdete tenisové rakety, tenisové míče i oblečení.

Dá se u vás koupit něco malého k zakousnutí?

Určitě, v zázemí areál tenisových kurtů ve Hvozdné najdete malý bar, v rámci kterého máte možnost dát si něco malého k jídlu a pití. Pokud byste byli po hře vysíleni více, rádi vás uvítáme v nedaleké restauraci ELKO, která nabízí širokou nabídku hotových i minutkových jídel.

© Copyright 2020 Jiri Kuhn Photography. Design by Jiri Kuhn Photography.